New Products – Latest Additions and Enhancements to Our Care Range
-
CNC aesthetic world Recovery Earth Mask - deep-cleansing special mask with kaolin
Regular price From €39,90Regular priceUnit price €798,00/LSale price From €39,90 -
BAEHR Nail Hardener blue with calcium | Finally back in stock - even better than before!
Regular price €7,90Regular priceUnit price €718,18/LSale price €7,90 -
Camillen 60 Foot Cream "Cinnamon-Orange" - Christmas Edition - 75 ml - Quantity discounts!
Regular price €4,30Regular priceUnit price €57,33/L€4,30Sale price €4,30 -
Camillen 60 CLEANSING SPRAY – Foot bath to go without water!
Regular price €5,95Regular priceUnit price €29,75/L€9,90Sale price €5,95-39% sparen -
PEDIBAEHR Podo-tincture - for warts, with Thuja, 30 ml
Regular price €9,90Regular priceUnit price €330,00/L€10,50Sale price €9,90-5% sparen -
PEDIBAEHR Podo-forte - with tea tree oil and salicylic acid, 30 ml
Regular price €8,90Regular priceUnit price €296,67/L€9,50Sale price €8,90-6% sparen -
Spirularin® HS Cream | Lip care for herpes sensitivity
Regular price €13,90Regular priceUnit price €1.390,00/L€21,00Sale price €13,90-33% sparen -
Camillen 60 ALOE OLIVE LOTION 100 ml - PROMO BBD 12/2026
Regular price €5,90Regular priceUnit price €59,00/L€10,20Sale price €5,90-42% sparen -
Wellness Foot Masks "4-Pack Trial Set" - Try all the fragrances!
Regular price €11,50Regular priceUnit price €11,50 each€16,80Sale price €11,50-31% sparen -
bis zu -3% sparenCamillen 60 HydroGel META-PAD - Left & Right Set
Regular price €26,90Regular priceUnit price €26,90 each€27,80Sale price €26,90bis zu -3% sparen -
CNC skin2derm® Eye Cream - Active ingredient combination for highly allergic skin
Regular price From €30,90Regular priceUnit price €2.060,00/LSale price From €30,90

